Momentálně nemáme k dispozici žádná štěňata ani žádná neplánujeme.

V současné době máme všechny fenky "důchodového věku" a užívají si klidné stáří.

O novinkách budeme včas informovat.

 

 

 

Informace pro zájemce o štěně z naší chovatelské stanice

Štěňátka z naší chovatelské stanice odcházejí nejdříve ve 12-ti týdnech, 2x očkovaní, čipovaní,

pravidelně odčervovaní s Pet pasem a průkazem původu. Nemáme štěňata bez průkazu původu!

Štěňátka s námi žijí v bytě, jsou plnohodnotnými členy rodiny, jsou vymazlení a věnujeme jim spoustu času, proto prosím pište jen vážní zájemci.

 

Pokud máte skutečně zájem o štěňátko z naší chovatelské stanice poprosím o pár informací o Vás a zda máte zkušenosti s jorkšírským teriérem, či jiným plemenem. Co od štěňátka očekáváte, kde bude žít, zda chcete pejska na výstavy, chov, sport či jen jako mazlíčka a parťáka. Děkuji

 

..................................................

 

Čas od času mi lidé říkají: "halooo, je to JEN PES", nebo "je to hodně peněz JEN za PSA". Nechápou ujeté kilometry, strávený čas, výdaje vynaložené na "JEN PSA". Některé z mých nejpyšnějších okamžiků patřily "JEN PSŮM". Kolikrát byla moje jediná společnost "JEN PES", ale ani jednou jsem se necítil bezvýznamný. Některé z mých nejsmutnějších okamžiků přinesl "JEN PES" a v té době tmy a smutku, jemný dotyk "JEN PSA" mě uklidnil a dal mi důvod zdolat tento den. Pokud si i ty myslíš, že je to "JEN PES", pak budeš pravděpodobně rozumět i frázím "JEN PŘÍTEL", "JEN VÝCHOD SLUNCE" nebo "JEN SLIB". "JEN PES" přináší do mého života skutečnou podstatu přátelství, důvěry a čisté nespoutané radosti. "JEN PES" přináší soucit a trpělivost, které mě dělají lepším člověkem. Proto kvůli "JEN PSŮM" budu spíše vstávat, dlouho se procházet a toužebně hledět do budoucnosti. Pro mě a lidi, jako jsem já, to není "JEN PES", ale ztělesnění nadějí a snů o budoucnosti, něžných vzpomínek na minulost, a čisté radosti okamžiku. "JEN PES" odhaluje to, co je dobré ve mně a odhání moje špatné myšlenky a starosti dne. Doufám, že jednoho dne lidé pochopí, že to není "JEN PES", ale to, co mi dává lidskost a nedovolí mi být "JEN ČLOVĚK". Tak když příště uslyšíš frázi "JEN PES", jen se usměj, protože oni prostě "JEN nechápou"..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


designed by hapr © 2010   

 

 

 

 

Yorkshire terrier

Naše fenky

Štenata

Odchovy

Výstavy

Galerie

Kniha návštev

Kontakt

Odkazy